متن ترانه

نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من نکن از دل من دلتو هنوز فکر من بنده به تو چرا رد میشی از دل من مگه بد بودم با دل تو دیگه کی میشه عاشق من وقتی من شدم عاشق تو انقده دلتنگ توام گریه گرفت بوی تنم خدا نیاره این غمو حتی برای دشمنم به مو رسید پاره نشد این رابطه میونمون منو فراموشم نکنم تنهام نذار با یه جنون منو فراموشم نکنم . سخت ترین کار یه عاشق دل بریدن از یه دلبر اگه راحت بود که فرهاد دل یه کوه رو نمیکند هرجا هستی یاد من باش بشنوی حرفامو ای کاش که نگم درد و دلامو به خیابون و چراغاش دلمو غم دوره کرده اسم من یه دوره گرده انقده میره تا وقتی تو نگی برنمیگرده انقده دلتنگ توام گریه گرفت بوی تنم خدا نیاره این غمو حتی برای دشمنم به مو رسید پاره نشد این رابطه میونمون منو فراموشم نکنم تنهام نذار با یه جنون

دانلود آهنگ زیبا رحیمی بنام دوره گرد

دانلود آهنگ زیبا رحیمی بنام دوره گرد

Download Music Ziba Rahimi Dore Gard

نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من

دانلود آهنگ زیبا رحیمی دوره گرد

موزیک ایرانی
475,660 بار
13 دسامبر 2019
دانلود آهنگ با کیفیت 128 دانلود آهنگ با کیفیت 320

music دل ,تو ,یه ,دانلود ,آهنگ ,دوره ,دل من ,جز دل ,دانلود آهنگ ,دل تو ,که تومنبع

موزیک ترکی

فرزاد فرزین

اهنگ جدید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تولید کننده فیلم پی وی سی خشک ایرانیان بالشتک پشت گردنی ماشین طرح گربه سه بعدی قم درس آلفا 5 jaylenemkxh6 love همه چیز برای تو ایسان چت دیجیازوم فروشگاه معرفی اجناس کارگاه،کارگاه طلاسازی،کارگاه طلاسازی فومن،کارگاه طلاوجواهرسازی فومن،کارگاه طلاسازی گیلان،کارگاه طلاسازی رشت،کارگاه طلاوجواهر سازی گ